house of cards
Video

House Of Cards

House Of Cards

House Of Cards.

house of cards

 

 

House Of Cards. Skończyłem oglądanie całego sezonu kultowego House Of Cards. Od czasu jak korzystam z Netflix to ich koncepcja publikacji treści czyli od razu dostajemy cały sezon jest fantastyczna. Jako widz, mogę od razu, jeśli mam czas zobaczyć wszystkie odcinki. Nie wspominając już o poprzednich 3 sezonach, które też w ramach abonamentu mam dostępne bez limitu. Świetna i wygodna dla nas sprawa. Może kiedyś tradycyjne telewizje też przyjmą taki format w internecie.

Serial od samego początku uważam za świetny. Nie jest to nowy pomysł, ponieważ już był film o tym tytule i temacie ale akcja rozgrywała się w UK – House Of Cards.

Czytałem wiele opinii o tym serialu, o tym sezonie. Oczywiście są różne bo każdy ma do tego prawo. Chyba większość był albo lekko negatywna albo neutralna. Zastanawiam się z czego to wynika ?

Dla mnie CZWARTY sezon jest bardzo dobry. Nie jest tak wybitny jak PIERWSZY ale na szczęście dużo lepszy od TRZECIEGO, który był najsłabszy z wszystkich.

Twórcy na szczęście odeszli od pomysłów rodem z filmów o zbrodniach a skupili się na podstawie czyli na polityce i tym jak wyglądają powiązania polityczne. Ten serial pokazuje jak polityka jest związana z „targowaniem się” i uzależnianiem decyzji od tego co dostaniemy. No właśnie DOSTANIEMY. To nie jest świat DAWANIA. Tam jak dostanę to dopiero dam. Strasznie to jest ponure.

Oglądam ten serial i będę oglądał pomimo a że będzie kolejny sezon to wiadomo po ostatnim zdaniu, które pada. Nie powiem bo nie chcę wam nic zdradzać. FAJNIE, że za rok czeka mnie kolejny filmowy maraton z House Of Cards 🙂