ucieczka do raju bo fajnie jest
Slow Life, Video

Ucieczka Do Raju

Ucieczka Do Raju

Ucieczka Do Raju. Chyba jakiś miesiąc temu trafiłem na YouTube na ten profil. Poprzeglądałem go. Tematyka różna, jeśli chodzi o zakres treści to może nie „zażarło” dla mnie od początku … ale … no właśnie ale.

Od tygodnia koleś ten, Damian uruchomił projekt DAILY VLOG.

I przyznam, że oglądam od razu jak dostaje powiadomienia z YouTube o nowym filmie. To wszystko w sumie nie jest o czymś konkretnym ale kuriozalnie jest o czymś cholernie ważnym jeśli nie najważniejszym. ONIZADOWOLENI i WESELI. Bawią się dniem, chwilą, życiem, otoczeniem, ciepłem bo mają ciepło, wodą, bieganiem po plaży i całą masą codzienności.

Zobaczcie te filipińskie dzieciaczki w 8 minucie, jaką radość im sprawia coś tak zwykłego dla nas jak to, że ktoś ich nagrywa. To jest PRAWDZIWE, to gdzieś się dzieje.

Ucieczka do raju. To jest fantastyczne ale też niestety uzmysławia mi jak jesteśmy „WERŻNIĘCI” w NEGATYWNE życie, otoczenie, przekazy, problemy, partyjne „nawalanki” na niby w które ludzie niestety ale wierzą. Zobaczcie co dostajemy po włączeniu TV czy RADIA ? Walą w nas GŁÓWNIE dramatyczne treści. CZY o takie ŻYCIE chodzi ?

A można żyć FAJNIE, prosto i mieć chociażby taką wizytę u fryzjera do którego wyskakujemy na skuterku…Ja już czekam na kolejne odcinki…

No i ten koleś na początku video z gitarą co śpiewa po Polsku chyba MIÓD MALINA. Przepiękne :):):)

A tutaj inna produkcja :).

Do tego muza zrobiona przez : Jeff Kaale : dostępna za free na SoundCloud.

Ten ALVIN to fajnie zakręcony koleś :).

Ucieczka do raju : oglądajcie Bo Fajnie Jest… 🙂