Pani Maria i Lech Kaczynscy
Szanujmy

Pani Maria i Lech Kaczynscy

Pani Maria i Lech Kaczynscy.

Pani Maria i Lech Kaczyńscy. Spędziłem dzisiaj fantastyczny dzień na Politechnice Warszawskiej, gdzie edukowałem, bardzo fajnych ludzi na podyplomowych z kreowania wizerunku. Uwielbiam to, bo daje mi ogromną radość, a szczególnie jak mogę dzielić się tym o czym coś wiem.

Teraz, siedzę na „fejsbuniu” i to co widzę, co media dzisiaj nadawały, jak komentują to różni ludzie, też ci, których znam to jestem przerażony.
Jestem przerażony tym jak wszyscy rządzący, cynicznie to wykorzystują i jak tym grają. Też tym, jak ludzie ich popierający i ci nie popierający, dają się im wszystkim tak manipulować. Im o to chodzi, abyśmy mieli takie emocje. Skrajne, negatywne, zawistne i zbrodnicze.

Od kilku miesięcy, nie komentuję i nie udzielam się w tematach politycznych w internecie. Polecam bardzo takie podejście.. Wtedy można doznać fantastycznych przemyśleń, szczególnie tych, że każda partia jest taka sama a ludzie, którzy w to wchodzą, to pomimo, że mieli inne hasła na ustach, to bardzo szybko je zmieniają.

Wiecie, co ja pamiętam o Pani Marii i Lechu Kaczyńskich ?

To ….

Pani Maria i Lech Kaczynscy

Pani Maria i Lech Kaczynscy

Pani Maria i Lech Kaczynscy

Pani Maria i Lech Kaczynscy

Pani Maria i Lech Kaczynscy

 

A dlaczego to ? Bo tak chcę pamiętać, bo dla mnie, na to zasługują.

To tylko od nas zależy, co chcemy pamiętać o innych. Oni odeszli. Chyba każdy z nas ma bliskich, którzy odeszli. A gdyby to byli nasi rodzice czy kogoś z naszych bliskich ? Jak przy tym całym rynsztoku medialnym byśmy się czuli, my, ich dzieci ? Zawsze warto stawiać sobie pytania o sytuację, która mogłyby nas dotyczyć.

Przestańmy pozwalać politykom, partiom i mediom, aby ORALI nam głowy.

Życzę wszystkim, abyście mieli obok siebie ukochaną osobę, która poprawi wam krawat, bez względu na to ile macie lat, nawet jak będziecie PREZYDENTEM, nawet przy kamerach.

Na koniec, niestety muszę dodać a nie chciałem, dla tych co nie zrozumieją mojego pozytywnego przekazu. Nie jestem z PiS. Nie jestem z żadnej partii politycznej. Więcej, nie popieram żadnej.

Te fajne zdjęcia pochodzą z internetu. Każdy może je znaleźć.