data urodzenia bo fajnie jest
Slow Life

Data Urodzenia

Data Urodzenia

Data urodzenia.

Dziś jedynka (16.03.2016 = 1+6+0+3+2+0+1+6 = 19 = 1+9 = 10 = 1+0 = 1), czas intelektualnych wyzwań.

Skłonność do twórczego wykorzystania umysłu sprawi, że z radością oddasz się kreatywnemu myśleniu, snuciu dalekosiężnych wizji (wraz z niemal natychmiastowym wprowadzaniem ich w życie) i rozwiązywaniu logicznych zagadek. Rozsądek w połączeniu z intuicją, dotyczącą w równej mierze kontaktów międzyludzkich, jak spraw finansowych pomoże Ci podejmować decyzje, które okażą się nie tylko przełomowe i nowatorskie ale też zyskowne.

data urodzenia bo fajnie jest

 

Poznałem kiedyś Grażynę. Fantastyczna, ciepła i miła osoba z ogromną wiedzą w temacie numerologii.

Powyższa analiza daty dnia pochodzi z jej profilu na facebooku. Staram się zaglądać tam codziennie dla inspiracji co niesie dany dzień wg. cyfr.

A że to nie są rzeczy pozbawione sensu to przekonałem się czytając jej książkę.

 

Zaczynamy od wzoru w którym obliczamy nasza date urodzenia.

data urodzenia grazyna heinrich

Nie jest to trudne a po dokładnym przeczytaniu w książce można wszystkie te cyfry wygenerować poprawnie.

Kiedy już mamy wszystkie cyfry : KONTAKT : DROGA ŻYCIA : OSOBOWOŚĆ : KANWA ZAWODOWA to pozostaje nam już tylko czytać dotyczące nas części rozdziałów tej książki.

To co przeczytałem o sobie w temacie daty urodzenia, cykli życia, dni krytycznych czy osobowości to wbiło mnie w ziemię. To jest coś niesamowitego. Większość z nas lubi horoskopy i je czyta, i fajnie jak są fajne, ale numerologia indywidualna to coś więcej. Kiedyś miałem do niej lekko ironizujące podejście ale po tej książce zmieniłem zdanie.

Nie wiem czy książka jest gdzieś do kupienia jeszcze ale wiem, że to co jest w jej przedmowie, to prawda.

„Książkę dedykuję wszystkim tym, którzy chcą zrealizować jak najwięcej talentów, które dusza przyniosła na to wcielenie, by u schyłku swoich dni, móc powiedzieć, że wykorzystali życie, a nie życie wykorzystało ich.”

„Dedykuję ją również niedowiarkom, którzy nie znając zasad numerologii kwestionują owe zasady, by mogli sprawdzić jak to działa.”