many mornings bo fajnie jest
Bo Fajnie Jest

Od Pary Nie Do Pary

Od Pary Nie Do Pary

Od Pary Nie Do Pary. Aleksandrów Łódzki. Podobno to polska dolina skarpetkowa :).

Panowie Adrian i Maciek wpadają na pomysł aby robić skarpetki nie do pary a jak do pary, to podobne, ale niesymetryczne. Powstaje MANY MORNINGS i praktycznie od samego początku zaczyna się wariactwo na ich punkcie.

many morning bo fajnie jest od pary nie do pary

Trafiłem na nich przypadkiem, poszperałem i okazuje się, że to bardzo fajna historia. Chłopaki traktują swój biznes nie tylko jako pomysł na zarabianie kasy ale też dzielą się z innymi, potrzebującymi. Wspierają fundacje, schroniska czy organizacje non-profit.

Na swojej stronie mają zakładkę:

SHARE A PAIR !

Doceniamy firmy, które wspierają innych, dlatego stworzyliśmy akcję SHARE A PAIR!. W Many Mornings chcemy dzielić się radością i pomagać potrzebującym. Kupując parę skarpet, my przekazujemy drugą do domów dziecka, bezdomnym i innym osobom, które nie mogą sobie pozwolić na skarpetki.

Czytając to zastanawiam się czemu tak niewielki procent firm tak postępuje ? Przecież wiadomo, że dobro, które innym dajemy wraca do nas. Oni tego doświadczają. Podobno drugie tyle skarpetek co sprzedali to rozdali. Efekt ? Nie są w stanie wyrobić się z zamówieniami.

many morning bo fajnie jest od pary nie do pary

Tworzą nowe kolekcje. Będzie też dla dzieciaczków. Jako fan kolorowych skarpetek, a do garnituru, to już obowiązkowo, kibicuję im bardzo ciepło. Jestem spokojny, że poradzą sobie.

many morning bo fajnie jest od pary nie do pary

Dawajcie innym od siebie fajne rzeczy tak po prostu.

Bo To Fajne Jest :).

many morning bo fajnie jest od pary nie do pary

Zdjęcia pochodzą ze strony firmowej : ManyMornings.com