wszystko o facetach bo fajnie jest
Bo Fajnie Jest

Wszystko O Facetach

Wszystko o facetach.

Wszystko o facetach. Kocham i uwielbiam polskie KINO, bo ma treść i wiele wnosi. Daje mi emocje, wnioski i prowokuje do przemyśleń.

Jak skończyłem 40 lat to doceniłem i chyba dopiero wtedy zrozumiałem kultowy : DZIEŃ ŚWIRA. 

Oglądając go kolejny i kolejny raz, czuję go coraz lepiej. To film na lata bo za kilka lat jak będę po 50-tce to odczytam go w nowy, inny sposób. Znowu nauczy mnie czegoś innego o męskim świecie. To dar świetnego kina, robionego przez facetów, którzy już wiele o tym życiu wiedzą.

 

Kiedyś, zakochałem się totalnie w tym filmie :  Zgorszenie Publiczne : i moje uwielbienie do niego nigdy nie przeminie. Dziękuję wszystkim, którzy przyłożyli do niego swoje 3 grosze. Kocham ten film i wracam do niego kilka razy w roku. Piękne, optymistyczne kino z przepiękną dawką śląskiego humoru. Gwara jest bezcenna dla ucha. No i ta muzyka w tle … 🙂

 

Dzisiaj, przypadkiem, trafiłem na ten FILM Mocna Kawa Wcale Nie Jest Taka Zła.

Mistrzowskie studium przypadku jakim są faceci. Ich relacje, zachowania, postawa do świata. GENIALNE kino !!!

Pani Dorota Pomykała i Panowie Marian Dzięgiel oraz Wojtek Mecwaldowski. W drugim planie Kuba Muranowicz i Ireneusz Kozioł. 5 osób GRA BOSKI film o facetach. Oczywiście osoba od scenariusza, reżyser, światło, zdjęcia plus wiele innych osób w tle. Już wiem, że dla mnie to kolejny film na lata. Słodko, gorzkie kino, przez łzy śmiechu i zastanowienia, nad relacjami. Głównie męskimi ale też nie tylko.

 

To są filmy do których będę wracał. Bo te filmy rosną ze mną w mojej głowie i sercu a ja z nimi. Wracając do nich, odkrywamy nowe smaki życia, emocji i siebie też.

Jakie to jest PIĘKNE :), jak ten filmy o MIŁOŚCI