ptak dobrego boga slawomir pacek bo fajnie jest

Ptak Dobrego Boga.

Ptak dobrego boga. Wracając z basenu słuchałem Polskiego Radia PR1. A, że jestem z tych, których nie interesują stacje, które muzykę przerywają rozmowami to słucham głównie PODCASTY o czym pisałem TUTAJ a stacje radiowe, to tylko te wybrane. Za kilka tygodni będzie moje ulubione : Lato Z Radiem 🙂

Jest ktoś, kto nie zna tego dżingla ? Nie sądzę 🙂

Zatem, trafiłem w PR1 na Pana Sławomira Packa jak czytał książkę : Ptak Dobrego Boga : James MCBRIDE : Wydawnictwo CZARNE.

ptak dobrego boga bo fajnie jest

W kategorii doznań AUDIO to była dla mnie ROZKOSZ i dla mojego ucha. To co usłyszałem, jak Pan Sławomir czyta, jak łamie końcówki, jak intonuje, jak bawi się słowem, interpunkcją, interpretacją, to … to zakochałem się w tym natychmiast.

Sami posłuchajcie … co ja tu będę gadał :).

Od razu dodałem tę stronę do zakładki aby mieć kolejne odcinki pod ręką. Po odsłuchaniu wszystkich, niestety bardzo krótkich odcinków, postanowiłem zadzwonić do wydawnictwa CZARNE.

Z Panią Anią Juszkiewicz, która odpowiada za audiobooki, bardzo FAJNIE sobie pogadaliśmy. Opowiedziałem co mnie urzekło, że koniecznie muszą wydać audiobooka. Oczywiście czytanego przez Pana Sławomira, bo to był strzał w 10-tkę. Pozdrawiam Pani Aniu i dziękuję za miłą rozmowę.

Na tę chwilę, nie wiem czy wydadzą. Bardzo bym chciał.

Do tego czasu dla fanów papierowych wydań : KSIĄŻKA a dla fanów elektronicznych wydań : EBOOK .

Czytajcie książki a niektóre trzeba odsłuchać. Zależy kto czyta i jak. Bo Fajnie Jest :).