jak robic video zero gravity bo fajnie jest

Jak Robic Video

Jak robic video. Przyznam się, że video to format, który we mnie dorasta. Bardzo dawno temu zakochałem się w fotografii, podobno nawet mi to wychodzi 🙂 Myślę nawet nad postem z takim zestawieniem moich fot a’la THE BEST. Może kiedyś…

Natomiast video to inny level. Inny nie tylko z racji sprzętu. Foty strzelam CANONem 70D z możliwością nagrywania video 1080 HD w 30 klatkach, ale to nie jest sprzęt mobilny.

Ostatnio, miałem okazję pobawić się kamerką GoPro Hero 4 Black. Małe maleństwo ale co to potrafi to MEGA szok przeżyłem :).

Nagrałem parę rzeczy. Nie będę publikował bo to nie ten etap, wybaczcie :). Może kiedyś dla żartów :).

Sprzęt to Jedno. Ujęcia i pomysły to Drugie. Trzecie, jeśli nie najważniejsze, pod warunkiem, że pierwsze dwa zostały spełnione to : MONTAŻ.

Fotografia to kadr. Ujęcie. „Strzał” migawki. Jedna chwila. Wyszło albo nie a jak nie wyszło to jeszcze raz jeśli można.

Z video jest chyba inaczej, tak czuję, jeszcze nie wiem. To temat dla mnie nowy.

Jednym z elementów „warsztatu video” jest podglądanie innych. Pisałem o POZYTYWNYM projekcie : Ucieczka Do Raju.

Michal Sadowski, Sadek, Brand24 + cala ekipa :).

Michał od dawna wpadł w temat video. Przyglądam się jego projektom, podglądam, analizuję ujęcia, kadry. Podziwiam jak materiały od wielu miesięcy, dostają lepszej sznyty operatorskiej. Jak są kadrowane, jak przyśpieszone a jak w slow motion, jak cofane a jak zapętlone. Jakie stopy, jakie pauzy a jakie freezy. Jaka muza do tego i jak wpisana w obraz… Wiele mam tych JAK, JAKA i JAK.

Przede mną wiele w temacie : Jak Robić Video.

Sprzęt : stawiam na GoPro 4 Silver bo ma LCD dla podglądu.

Soft to tylko Final Cut.

Kadrowanie. Montaż. Muza… Wiele do nagrania i jeszcze więcej do obrobienia i do poznania.

 

I to jest fajne, Bo Fajne Jest, bo rozwija.

 

Materiały foto i video pochodzą z oficjalnych profili w social media Michała Sadowskiego. Pozwoliłem sobie je wykorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *