jak robic video zero gravity bo fajnie jest
Video

Jak Robic Video

Jak Robic Video

Jak robic video. Przyznam się, że video to format, który we mnie dorasta. Bardzo dawno temu zakochałem się w fotografii, podobno nawet mi to wychodzi 🙂 Myślę nawet nad postem z takim zestawieniem moich fot a’la THE BEST. Może kiedyś…

Natomiast video to inny level. Inny nie tylko z racji sprzętu. Foty strzelam CANONem 70D z możliwością nagrywania video 1080 HD w 30 klatkach, ale to nie jest sprzęt mobilny.

Ostatnio, miałem okazję pobawić się kamerką GoPro Hero 4 Black. Małe maleństwo ale co to potrafi to MEGA szok przeżyłem :).

Nagrałem parę rzeczy. Nie będę publikował bo to nie ten etap, wybaczcie :). Może kiedyś dla żartów :).

Sprzęt to Jedno. Ujęcia i pomysły to Drugie. Trzecie, jeśli nie najważniejsze, pod warunkiem, że pierwsze dwa zostały spełnione to : MONTAŻ.

Fotografia to kadr. Ujęcie. „Strzał” migawki. Jedna chwila. Wyszło albo nie a jak nie wyszło to jeszcze raz jeśli można.

Z video jest chyba inaczej, tak czuję, jeszcze nie wiem. To temat dla mnie nowy.

Jednym z elementów „warsztatu video” jest podglądanie innych. Pisałem o POZYTYWNYM projekcie : Ucieczka Do Raju.

Michal Sadowski, Sadek, Brand24 + cala ekipa :).

Michał od dawna wpadł w temat video. Przyglądam się jego projektom, podglądam, analizuję ujęcia, kadry. Podziwiam jak materiały od wielu miesięcy, dostają lepszej sznyty operatorskiej. Jak są kadrowane, jak przyśpieszone a jak w slow motion, jak cofane a jak zapętlone. Jakie stopy, jakie pauzy a jakie freezy. Jaka muza do tego i jak wpisana w obraz… Wiele mam tych JAK, JAKA i JAK.

Przede mną wiele w temacie : Jak Robić Video.

Sprzęt : stawiam na GoPro 4 Silver bo ma LCD dla podglądu.

Soft to tylko Final Cut.

Kadrowanie. Montaż. Muza… Wiele do nagrania i jeszcze więcej do obrobienia i do poznania.

 

I to jest fajne, Bo Fajne Jest, bo rozwija.

 

Materiały foto i video pochodzą z oficjalnych profili w social media Michała Sadowskiego. Pozwoliłem sobie je wykorzystać.